Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS FeedAldatma – Canlı Sohbet Hattı

| Sohbet Hatları | 27 Ocak 2018

Karısını çok seven çok aşık bir erkek bile, sonu gelmeyen sorgulamalara ve sürekli kontrol altında tutulmaya fazla tahammül edemez. Günümüzde, mutluluk ve huzuru sırf bu nedenle çevresindeki kadınlarda arayan erkeklerin sayıları hiç de az değil! Hatta sırf bu sebepten canlı sohbet hattı tercih eden binlerce erkek kullanıcımız da mevcut.

Aldatma hikayeleri şu sıralar magazin gündeminde sanki her zamankinden daha fazla yer işgal ediyor. Bir yandan mutluluğu öteki kadın ya da erkeğin kollarında arayanların öyküleriyle sadakatsizliğin artık ne derece sıradanlaştığını görüyor, bir yandan aldatılanların negatif ruh hallerini ve yaşadıkları travmaları anlamaya çalışıyoruz. Aldatmanın çok kötü bir şey olduğuna inanıyor ama içten içe yeni biriyle gizli kapaklı birlikte olmanın heyecanını da merak ediyoruz. Bazen de şüphelerimize yenilip kendimizi bir dedektifçilik oyununun ortasında buluveriyoruz.

Kısaca, galiba hepimiz aldatmanın öznesi ya da nesnesi olmayı kesinlikle arzuluyoruz.

Aldatılma merakının motive ettiği aşk dedektifliğinde, trajikomik yöntemlerle sevgililerini takip etmeyi iş edinen aşırı şüpheci kadınların stratejileri size de yabancı gelmeyebilir. Yalnız, erkeklere aşırı baskı yapmanın, onları bir şüphe perdesiyle boğmanın sonuçlarının ilişkinin geleceği açısından pek de iyi olmayacağını da unutmamak gerekir. Kısaca erkeklerin doğaları gereği sadakatsiz oldukları ön yargısı damarlarında şüphe virüsü taşıyan biz kadınları iz peşine düşürüyor ve birer aşk dedektifine dönüştürmeye yetiyor. Ve çoğu zaman sevgili canlı sohbet hattı kullanıcıları ortada fol da, yumurta da yokken, hızlı bir takip süreci başlıyor. Aşk dedektifliğinde geleneksel yöntemler kullanmak hâlâ revaçta. Sürekli soru sormak ya da özel eşyalar üzerinde iz sürmek dışında, sevgiliyi dışarıda takip etmek, söylediği yere gidip gitmediğini kontrol etmek için peşine düşmek ya da işyerine sürpriz kisvesi altında baskın düzenlemek de iz süren kadınların başvurduğu klasik yöntemlerden. Ultra modern teknolojik yöntemlere gelince, birçok meziyete sahip cep telefonları aldatılma şüphesiyle erkeklere nefes aldırmayan kadınların son zamanlardaki en büyük yoldaşları. Zira sevgili canlı sohbet hattı kullanıcıları hızla gelişen ve yenilenen son model ürünler, iz sürme metotlarını da geliştiriyor.

 

 

Bir önceki yazımız olan Hediye Seçimi - Canlı Sohbet Hattı başlıklı makalemizde canlı sohbet hatları, canlı sohbet hattı ve sohbet hatları hakkında bilgiler verilmektedir.

 

65 total views, 1 today

  

Leave a Reply